Hakkımızda

x24elektrik.com, alanında uzman kadrosuyla ev ve işyerleri için aydınlatma, elektrik malzemeleri ve güvenlik çözümleri sunan bir teknoloji firmasıdır. Kurulduğu günden itibaren, müşteri memnuniyetini ilke edinen x24elektrik.com ,geniş seçim olanakları sağlayan, aydınlatma , elektrik malzmeleri, alarm ve görüntüleme sistemleri ile hem bireysel, hem de kurumsal müşterilerin tercihi olmuştur.

Projelerde uçtan uca tüm aydınlatma, elektrik malzemeleri ve güvenlik ihtiyaçlarına cevap verebilen, geniş bir çözüm sunan x24elektrik.com, müşterilerinin ihtiyaçlarını iyi analiz ederek ve teknolojiden ilham alarak geliştirdiği çözümlerde, her ölçekte proje için “doğru bir seçenek muhakkak vardır” felsefesi ile müşterilerine doğru çözümler sunar. Geliştirdiği her çözümde, müşterilerinin yaşam kalitesini arttırmayı amaçlar. Daha konforlu ve daha güvenli bir yaşam için çözümlerimiz;

   - Aydınlatma armatürleri

   - Elektrik malzemeleri

   - Hırsız Alarm Sistemleri

   - Cctv Kamera Sistemleri

   - Yangın Alarm Sistemleri

   - Mobil Takip Sistemleri

   - Personel Takip ve Geçiş Sistemleri

 

x24elektrik.com , uçtan uca tüm aydınlatma, elektrik malzemeleri ve güvenlik ihtiyaçlarınız için geniş birçözüm portföyüne sahiptir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek ve teknolojiden ilham alarak geliştirdiğimiz güvenlik teknolojileri çözümlerimizde, her ölçekte proje için doğru bir seçenek bulabilirsiniz. Geliştirdiğimiz herçözümün yaşam kalitenizi arttırmayı amaçlar ve sizlere daha konforlu bir yaşamsunmanın ilk adımını oluşturur.

X24ELEKTRİK DESTEK HATTI x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.